52smallchanges – 9/52

Один з моїх улюблених тижнів – тиждень, присвячений самотності. Із списку в книжці я роблю все) Давно, педантично, а може, і фанатично. Я фізично потребую відпочинку на самоті: почитати, пописати, подивитися у вікно, піти в зал чи на масаж. Особливі мої миті – це ранкові години тиші та кави/чаю на світанку!!! І 1-2 дні щотижня без мобільного і соцмереж – показуються щоразу, якими дрібницями ми дьоргамо одне одного.

З марафону Світ без скарг для самотності корисними є такі вправи:

 1. Медитація “Полянка”
 2. Практика “Заземлення”
 3. Практика penpa tang

Кейси з практики:

 1. Молодий підприємець, активно самозанятий, в сім”ї все складно, на роботі теж. Одним із завданням отимав: раз на тиждень виділити для перебування на самоті 4 години. В цей час не працювати (ні писати робочі папери чи мейли, ні дзвонити чи відповідати). Дати аналізаторам сприйняття інформації та мозку повний спокій. Він задав питання: “А що ж тоді робити?” Відповідь – оновлюватися, очищатися самотністю цілющою.
 2. Бізнесмен. На роботі – драйв, вдома – от-от народиться третя дитина. Але щось не так, нема смаку життя, є смак віскі. Одним із завдань отримав, коли виявилося, що він не був у відпусці вже років 5-6: поїхати в країну, мови якої він не знає, і де мало шансів зустріти друзів, поїхати самому, поїхати раптово без довгих підготовок. …Коли він повернувся, то тільки сказав: “Я ще не зустрічав таких методів в роботі, але якщо це подіяло на мене, це діятиме далі. візьму собі щось з твоїх методів собі для управління персоналом” 😉

Чому я люблю самотність, або чому комусь самотність видається гіршою за каторгу? Самотоність я називаю індікатором внутрішньої гармонії. Отрута в малих дозах є протиотрутою. Так і самотність – часом, тільки в кайф. Якщо ж її нема, або є тільки вона – час змін прийшов! Якщо ж оточення стало однотипним, або єдиним колом спілкування є клієнти – час змін прийшов! Якщо друзі чи родичі домінують у вашому календарі – час змін прийшов! Якщо піти почитати в кав”ярні книжку для тебе важко, дорого і не доцільно – час змін прийшов! І однією книжкою та звичками з даної книжки не обійтися. Звернися до психолога, поговори з собою і нехай поговорять з тобою

Нагадаю, а швидше саме для тебе, розповім, що ми тут робимо:

 • для тих, хто написав і пише мені або моєму со-автору марафону Елена Хохановская (Elena Khokhanovska) ми проводимо марафон-ефіри, марафон-консультації на початку кожного тижня. Рівні складності є для початківців і для тих, хто давно займається впорядковуванням життя. Докладніше про старт в марафоні.
 • приєднатися можна з любого порядкового тижня року і пройти свій челендж протягом 52 тижнів
 • 1 тиждень додає 1 звичку
 • антимарафони – це для впевнених в собі людей, котрі можуть ділитися своїми досвідом та лайфхаками щотижня тижневих чи в окремих тижнях (коментимо в цьому блогу в тижні відповідної нумерації та тематики)

І марафон 10-ого тижня – насолоджуємося розтяжкою. Сміливо і з гордістю можу сказати, що Елена Хохановская (Elena Khokhanovska) – приклад та ас в тій темі. Зраненька, в день свого народження, розпочати святкування із йоги та розтяжки!!! Оте так сила духу! Захоплююся!

Поділися, будь ласка, як ти приділяєш час розтяжці:

 • ходиш в зал?
 • маєш улюбленого тренера в інстаграмі?
 • займаєшся з мобільним додатком?
 • згадуєш вправи зі шкільної фізкультури?

Маєш питання по марафону чи антимарафону? Щось цікавить тебе в конкретній тематиці? – Напиши, спитай 😉

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s