52smallchanges – 7/52

Зовсім я розслабилася в антимарафоні, чи не так? 😉
Я люблю порядок. Коли я читала книгу Марі Кондо, то тішилася тому, що все ще відсотків 15-20% інформації з книжки можу втілювати. Решта – моє завдання з підвищеною складністю 😉 Так класно зі смаком втілювати щось нове, а не братися за голову від валу роботи. Тому такі теми, як зонування квартири, зручні до прибирання покриття і т.д. – done. 

Натомість мозок мені виноосять і позбавляють душевного спокою такі ситуації:

 • офіс, де тебе зобов”язують визуватися при незавершеному ремонті та глобальній забрудненості підлоги та поверхонь /Що з цим робити?/
 • кав”ярня із підлогою не пристосованою для такого частого миття і тому ця підлога є різною – брудною, потертою, частково мокрою, в розводи і набрякшою /Що з цим робити?/
 • роздягалки спортзалу: шматою, якою щойно помили унітаз – нею ж протягнули через всю роздягалку – нею ж “пройшлися” по залу та тренажерам /Що з цим робити?/

Я б сказала, що мої питання це питання для тих, хто впорався вже із завданням стандартним та із завданням підвищеної складності з книжки. Я хочу розширити зону свого комфорту та соціальної відповідальності. 

На машинах брудних часто бачимо надписи “Помий мене!” Що робити в перелічених мною випадках? А що тобі траплялося, окрім переліченого мною? /Поділися своєю історією/

Нагадаю, а швидше саме для тебе, розповім, що ми тут робимо:

 • для тих, хто написав і пише мені або моєму со-автору марафону Елена Хохановская (Elena Khokhanovska) ми проводимо марафон-ефіри, марафон-консультації на початку кожного тижня. Рівні складності є для початківців і для тих, хто давно займається впорядковуванням життя. Докладніше про старт в марафоні.
 • приєднатися можна з любого порядкового тижня року і пройти свій челендж протягом 52 тижнів
 • 1 тиждень додає 1 звичку
 • антимарафони – це для впевнених в собі людей, котрі можуть ділитися своїми досвідом та лайфхаками щотижня тижневих чи в окремих тижнях (коментимо в цьому блогу в тижні відповідної нумерації та тематики)

І марафон 8-ого тижня – їмо багато овочів. Поділися, будь ласка:

 • які вочі в цей зимово-весняний не-сезон ти їш? 
 • якими рецептами овочевого меню ти рятуєшся від одноманітності зимового періоду?
 • як ти фіксуєш для себе – як регульнарно і достатньо ти їсиш овочі?

One comment

 1. Долги +
  Самая простая неделя оказалась позапрошлая ( пока ), как оказалось вся жизнь по этим правилам, в семье так было заведено. Все таки предки были умнее нас ), мы начинаем забывать. И нужны подобные мероприятия для того что бы вспомнить. ( Спасибо Светлой за такую возможность ) ).
  По прошедшей неделе. Даааа с овощами не разгонишься, Капуста, морковка в тушеном и квашеном виде. Сэлера. Ну как основной овощь мясо. Как то тяжело без него. Из полезного за прошедший период – перестал бросаться помогать всем и сразу. Разделять свое и чужое. Начал читать.

  Подобається

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s