52smallchanges – 4/52

То ти з нами в марафоні чи в антимарафоні? 

Пізній вечір вівторка. Що це марафон? Адже ще початок тижня. Чи антимарафон? Але ж і не вікенд. Це приклад обидвох сратегій роботи в #52маленькікроки тривалістю в рік.

Марафон: 4-й тиждень про харчування. Про записи їжі та напоїв протягом дня. Про рекомендації щодо ведення щоденника. Про калорії та їх облік.

Мій день сьогодні: я погано спланувала навантаження. В результаті: підйом о 06:30, йогу пропустила, сніданок був о 08:00. Протягом дня – горнятко чаю та горнятко води. Легка вечеря “що на очі потрапило” близько 20:00, перед сном – склянка кефіру.

Раз на кілька років я завантажую на мобільний програму для обліку їжі та напоїв, навіть заповнюю її з якоюсь регулярністю. Місць-два аналітики та спостережень мені для висновків досить. Я починаю планувати їжу, дотримуватися питного режиму. Але це швидкоплинне. Я б сказала, що я більше не користуюсь цим інструментом, ніж користуюся.

А є ще система харчування в дні тренувань та в дні без тренувань. От така система для мене значно дієвіша. Січень в пішов на карантин. Сьогодні перший день поза хатою виявився стресовим – без їжі, без води і з виправдовуваннями. І одного горнятка мало, треба кілька на столі. І надто зимно в приміщенні, щоб пити і ще й по балкону бігти в туалет. І нема часу вискочити на обід, чи в найближчу “Рукавичку” щось купити. В четвер планую повернутися в зал і розраховую на врегулювання свого харчового і питного балансу.

Доречі, повернуся до 1-ого тижня (про виду): цілковитий факт. Я спостерігаю третій рік за собою – якщо я погано п”ю воду – я швидко змучуюсь. Мій лайфхак: коли я маю важкий день, я п”ю замість кави воду. Чим більше води – тим легше день переноситься і швидше можу відновитися.

Я підвела до того, що в цьому тижня я “за” жорсткий марафон. Я переконана, що спонтанність на цьому тижні зазнає краху в кожного другого. План меню варто розписати на тиждень, продумати різноманітність, запасні варіанти “якщо я приготую вдома, то…”, “а якщо я забуду вдома, то…”, “а чи буде де загріти…”, “а де я можу поїсти без втрати часу та настрою…” Треба закупитися продуктами, якщо є наміри приготувати самостійно. Врахувати час на приготування страв. Поміркувати над терміном їх придатності та транспортуванням.

Отже, 4-й тиждень:

  • долучайся до нас в марафон. Умови участі тут.
  • запитуй, ділися своїм досвідом та лайфхаками))) Щовихідних ми в антимарафоні хизуємося успіхами
  • підпишися на блог і кожен допис по темі буде в тебе на пошті

Де наша локація:

  • тут, в коментарях блогу. Для пошуку готових візуалізацій, таблиць, інфографіків за темою в нас є Pinterest. Трапиться тобі гарна ідея – поділися з нами тут 😉 Коменти відкриті для кожного учасника марафону!
  • сторінка у фесбуці моя та Елена Хохановская (Elena Khokhanovska)

То ти з нами в марафоні чи в антимарафоні? 

#52маленькікроки #годпрожитыйправильно #52smallchanges 

#великіцілідосяжні_Stary

Advertisements

One comment

  1. Оцей тиждень і залишається для мене складним: я намагаюся планувати, але рівномірно харчуватися ще не виходить. Придумати-закупитися-приготувати-взяти-ще й згадати з”їсти. Поки важко. Намагаюся планувати, ставити нагадування.
    З досягнень маю – перегляд самих продуктів, що я їм, та локацій, де я їм. А що в Тебе?

    Подобається

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s