52smallchanges – START

Рівно рік тому загубився у фейсбуці пост: “

Коли приходить черговий понеділок для нового життя, ми пробуємо міняти себе, а вже в кінці тижня закидаємо затію. Одна з головних причин – бажання різких змін ішвидких результатів. Але в реальному житті часто потрібен час, щоб досягти мети.

За минулий рік я повністю змінила свої звички. Пройшовши програму “52 кроку до здорового способу життя” з координатором проектів, івент-менеджером і подругою Елена Хохановская (Elena Khokhanovska) . В цьому році ми вирішила підняти планку ще вище. Повторити програму, але не вдвох, а з командою!

Ми запускаємо річну програму “РІК прожитий ПРАВИЛЬНО”. Ми допоможемо пройти цей рік успішніше і трансформувати свої звички кожному учаснику.

Програма триває 52 тижні. Ідея проста: щотижня протягом року ми будемо вносити одну маленьку позитивну зміну в свій спосіб життя.

Зміни стосуються 4 сфер життя:
1. Дієта і харчування
2. Фітнес і профілактика
3. Емоційне здоров’я
4. Екологічна життя

Результат програми:
За один рік поступово досягнемо змін, які з часом впишуться в ваш спосіб життя і стануть для вас звичними. Інтегруючи навик виробляти звичку, кожний наступний тиждень легшає. Ефект від нових звичок колосальний.

Програма допоможе вам, роблячи маленькі кроки, досягти своєї мети – це може бути схуднення, бадьорість вранці, поліпшення зовнішнього вигляду, підвищення самооцінки, приплив енергії, хороший сон, оптимізм і т.п.

Що ми будемо робити?
Всю інформацію будемо розміщувати в закритому Інстаграм обліковому записі 52smallchanges.
Програму почнемо з прямого ефіру, де розберемо нашу мотивацію, мету і як будуть проходити ці насичені 52 тижні.
Щотижня будуть даватися нові завдання з поясненням, нашим отриманим досвідом, порадами та кваліфікованим зворотним зв’язком двома мовами українською та російською.
Щотижня будемо проводити ефіри з результатами.
Кожні три місяці будуть розігруватися корисні продукти харчування.

Вартість: 200грн/місяць, а якщо ти розмістиш це оголошення в себе на сторінці – 100грн/місяць 😉
Приєднатися можна на будь-якому місяці. При цьому програма для вас все одно триватиме рівно один календарний рік. В іншому випадку, втрачається сенс докладених зусиль 🙂

Легко не буде, але точно будуть зміни!

Для участі 3 кроки:
1. Під цим анонсом в коментарі ти маєш відзначити двох друзів, перед якими ти зобов’язуєшся пройти цей челлендж. Вони будуть твоєюю совістю і підтримкою. Вибери людей, які тебе не підведуть, і буду дійсно переживати за тебе і підтримувати щодня, вони так само можуть підключитися до участі в програмі.
2. Оплатити участь
3. Зроби це!

Пропозиція актуальна 😉 Напиши мені ПП, я підкажу, як виконати описані три кроки і включайся в Новий рік 😉

Але ж є ті, хто йде самотужки, читає книжку і теж може ділитися своїми лайфхаками та досягненнями. Для вас, народ, антимарафон. І цей пост – його старт.

Антимарафон

 • тому, що не з першого, а з третього тижня
 • тому, що не з понеділка із завданням на тиждень, а в недільний вечір із постскриптумом про результати

Для чого антимарафон:

 • просто так, для спілкування за інтересами (для нас – це рік із книжкою Бретт Блюменталь)
 • натхненно, для прокачки себе та підтримки інших

Коли і як часто:

 • марафон – по понеділках, щотижня
 • антимарафон – вікенд, щотижня

Де наша локація:

#52маленькікроки #годпрожитыйправильно #52smallchanges#великіцілідосяжні_Stary

9 comments

 1. 6я неделя. Подтягивая водный баланс к норме получается еще вести активный образ жизни, не смотря на холод проходить порядка 8 км в день. Считаю это уже устоявшейся важной привычкой. С витаминами пока не складывается. Практика – прекрасное утро помогает зарядиться позитивом на день и больше). О чем писать книгу, вопрос, не хочется писать очередную май вэй, поэтому вопрос открытый. Как писать – это вопрос вытекающий из про что писать. Но есть подсказка пиши – сокращай).

  Подобається

  • 🙂 по-шагово отвечаю:

   Марафон-1 “52smallchanges”:
   1. Нашел, где проходишь 8км, подумай, чего можешь добавить для 2-х оставшихся. Может пульт от ТВ отмени в быту себе, может чаще встань за той же водой от компа. И холод, не помеха километражу
   2. А что с витаминами не складывается? Может, с ними всё складывается, а ты многого требуешь сразу? Обрати внимание: в книге есть предложено два уровня сложности для вырабатывания привычки – осознание и усложнение. Никто не запрещает добавить еще несколько для себя лично – упросить, усложнить… Бери листик и ручку и пиши себе свою систему на эту тему. Внедряй именно ее.

   Марафон-2 “Мания утра” + 52smallchanges:
   3. Способ начала дня “Магия утра” – а что именно из его элементов тебя заряжает позитивом на день? Поделись своими лайф-хаками. Это интересно будет и тем, кто ищет подход к “Магии утра”, и тем, кто не полностью справился с 52smallchanges 5/52.

   Марафон-3 “Пиши, сокращай”:
   4. Куда писать – выбор места за тобой, что бы ты ни решил писать: намерен ли ты писать о своих услугах, общаться с клиентами будущими и сегодняшними; намерен ли ты писать стихи или прозу. Будет ли это блог или фейсбук – зависит от того, какая платформа тебе больше нравится. Где ты чувствуешь себя комфортнее.
   5. О чем писать – читая книгу “Контент-маркетинг. Новые методы привлечения клиентов в эпоху Интернета”, выписывай предложенные там вопросы для ответов. Ответы и станут основой твоего первого текста. На Pinterest (https://www.pinterest.com/olenanag/authors-blog/) я посохраняла некоторые таблицы, инфографики, пользуйся и ищи новые, удобные тебе.
   6. Как писать – читай книгу “Пиши, сокращай!” и пиши

   Удачи Тебе и мерси за коммент 😉

   Подобається

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s