З любов’ю до себе, дистанційний квартальний коучінговий курс

“Само собою” нічого не відбудеться, якщо не поставити цього на Шляху свого Життя!

Я проводжу групову онлайн роботу і формую чергову групу для цього.
Забронювати місце і взяти участь в коучінговому проекті персонально-груповому можна тут же – в коментарях до цього поста.
Приймаю заявки тих, хто прагне до гармонізації своєї особистості і свого простору. Цей коучінговий курс для тих, кому набридло реагувати на те, що відбувається і хочеться зітхнути вільніше і почати щось робити і планувати життя по-своєму. Від реакції до ініціативи!
Оскільки акція досить-таки тривала – три місяці, ми захоплюємо квартальний період, який обов’язково супроводжується ще й важливими повсякденними турботами (“Де знайти час?”, “В мене малі діти!”, “Я такий зайняти на роботі!” тощо ;-)), то кількість місць обмежена, група розрахована на 15 чоловік. І проводжу я цей курс двічі на рік – на початку першого півріччя і на початку другого півріччя. Так що кожен може запланувати свою участь, час є, проект зарекомендував себе успішно і буде тривати!

Назва курсу: “Організація думок і дій”
Завдання в акції моє: допомогти кожному мислити і діяти в напрямку справжніх Ваших бажань і справжніх цілей. Допомогти вибирати, про що і як думати, і що залучати в своє життя. Нагадувати, що в Вас є вже всі ресурси, необхідні для реалізації. Бути Вашою підтримкою.
Завдання в акції Ваше: бути відкритими, послідовними та відповідальними; слідувати своїм намірам, мріям, глибинним цінностям; помічати свої успіхи будь-якого масштабу і коригувати промахи; бути в контакті зі своїми серцем і душею. Зберігати цілісність і гармонію, розвивати себе за допомогою навколишнього Світу. Бути дисциплінованим в роботі
Методи роботи в акції: єдиний спосіб практикувати посилену турботу про себе, реалізовувати і розвивати себе в міцних довгострокових відносинах, бути успішним у всіх сферах свого життя – це встановити щоденні системи, які дозволять Вам реалізувати все це природним чином.
Що буду використовувати я: практичну та теоретичну психологію, свою практику та запозичені у колег в рамках обміну досвідом кейси із життя.
Що будете використовувати Ви: всі мої знання і практику і Ваші приховані і явні ресурси психіки і підсвідомості.
Для чого це робити:
– Робити те, що по-справжньому хочеться
– Планувати пріоритети
– Створювати гармонію всередині і зовні
– Слідувати своїм переконанням
– Бути здоровою людиною
– прогнозувати зміни і досягати намічених цілей
Як ми будемо працювати:
– У нас будуть блоки завдань присвячених плануванню
– У нас будуть блоки завдань присвячених з’єднанню з собою
– У нас будуть блоки завдань присвячених аналізу минулого (минає) року і створення бачення результатів майбутнього року
– У нас будуть бесіди і діалоги в коуч-форматі, де немає готових відповідей, але є правильні питання, які ведуть вас своїми відповідями до вірних висновків
– У нас будуть виправлення страхів і стереотипів, комплексів і установок з минулого, що заважають жити зараз
– Фінал: моделювання 1/2 року або і цілого року, а для цього дуже вдала техніка “Колесо Року” Тобто крок до себе актуальний завжди!

Повна вартість тримісячного проекту 3000,00 грн. *
але *
– Для постійних учасників моїх акцій, споживачів мої послуг знижка -3% вартість включаю: тримісячну програму, яка містить – групові скайп-зустрічі, персональні консультації, письмові завдання на електронну пошту, вебінар.
Формат і спосіб оплати:
– При повній передоплаті однією сумою додаткова знижка -5%
– Трьома рівними частинами на початку кожного робочого місяця (не вказую дат, оскільки старт у кожного може бути в різний період, календар фіксованих платежів створимо з кожним персонально)

Охочих попрошу тут виявляти своє бажання і готовність, а далі – вся робота з кожним індивідуально відбуватиметься в електронній поштовій переписці, скайпі та в груповому форматі скайп-зустрічей та тематичному вебінарі, в кінці кожного календарного кварталу. А тут учасники протягом усього часу зможуть ділитися враженнями, досягненнями тощо. Між собою і для науки іншим))) Десь і я буду виклинюватися зі своїми коментарями, а частіше я буду це робити персонально, кожному.

“Само собою” нічого не відбудеться, якщо не поставити цього на Шляху свого Життя!

РЕЄСТРУЙСЯ ТУТ:

Advertisements

2 thoughts on “З любов’ю до себе, дистанційний квартальний коучінговий курс

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s