Чому я задумала наш травень саме таким

П’ять років тому я започаткувала ще в VK проект Світ без скарг, і згодом – Психологічна грамотність з Оленою Нагірною. Аудиторія змінювалася, соцмережі вдосконалювалися і ось ми з тобою тут – в авторському блозі зараз)))

Спілкування онлайн – це чудово: зручно, доступно, оперативно. Та ця форма комунікації може бути як додаток до оффлайн зустрічей. Ніяким швидкісним інетом не замінити енергетику живого діалогу та блиску в очах. Тому я прийняла рішення – більше живих зустрічей цього місяця!

Травень я присвячую роботі над образами, страхами та скаргами. Тема звільнення від образ, теми прощення, теми дихання на повні груди, запити про вихід з типових ситуацій, про знайомство чи притягування одних і тих самих подій та людей – це все дозволяються вирішити інструменти методики Радикального прощення. Я хочу навчити і тебе користуватися ними. Акцентую, я хочу не просто розповісти тобі про них. а власне навчити застосовувати в житті. Самостійно, грамотно, доречно! Вже точно сплановано три раунди психологічної трансформаційної гри Саторі – 05, 08 та 15 травня. Окрім гри я підготувала два інструменти для тебе – 10 травня ми працюватимемо з Анкетою радикального прощення і 29 травня, в форматі вебінару, ми працюватимемо з технікою трьох листів. Я готуюсь до літа, я хочу більше світлих облич навколо, блискучих очей та усмішок! І буду рада бачити на зустрічах тебе разом з друзями!

Пригадуєш, минулого літа в в рамках проекту “Світ без скарг. Зміни своє життя за 21 день“, я проводила 21 денний марафон “Майндфулнес без скарг“. Метою якого було – подати ідею доступної щоденної медитації, закликати до виходу з автопілоту, сформувати поняття “майндфулнес”. 3-4 листи щодня показали мені цінність спілкування. Тому 20 та 27 травня в ігровій формі ми поговоримо про скарги, пересортуємо їх, поміркуємо як і з якою групою скарг поводитися, навчимося слухати себе та оточуючих, я поясню причини зривів, аргументую дивну цифру та фразу “для того, щоб проносити браслет на одній руці протягом 21 дня, тобі знадобиться від 2 до 9 місяців”, я підкажу як спрогнозувати, запланувати зриви і шлях повернення до мети … Приходь, додай ще своїх питань, окрім моїх власних заготовок для зустрічей на практикумах!

Давай зробимо травень щасливим!

Advertisements

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s