П’ять років тому я започаткувала ще в VK проект Світ без скарг, і згодом – Психологічна грамотність з Оленою Нагірною. Аудиторія змінювалася, соцмережі вдосконалювалися і ось ми з тобою тут – в авторському блозі зараз)))

Спілкування онлайн – це чудово: зручно, доступно, оперативно. Та ця форма комунікації може бути як додаток до оффлайн зустрічей. Ніяким швидкісним інетом не замінити енергетику живого діалогу та блиску в очах. Тому я прийняла рішення – більше живих зустрічей цього місяця!

Травень я присвячую роботі над образами, страхами та скаргами. Тема звільнення від образ, теми прощення, теми дихання на повні груди, запити про вихід з типових ситуацій, про знайомство чи притягування одних і тих самих подій та людей – це все дозволяються вирішити інструменти методики Радикального прощення. Я хочу навчити і тебе користуватися ними. Акцентую, я хочу не просто розповісти тобі про них. а власне навчити застосовувати в житті. Самостійно, грамотно, доречно! Вже точно сплановано три раунди психологічної трансформаційної гри Саторі – 05, 08 та 15 травня. Окрім гри я підготувала два інструменти для тебе – 10 травня ми працюватимемо з Анкетою радикального прощення і 29 травня, в форматі вебінару, ми працюватимемо з технікою трьох листів. Я готуюсь до літа, я хочу більше світлих облич навколо, блискучих очей та усмішок! І буду рада бачити на зустрічах тебе разом з друзями!

Пригадуєш, минулого літа в в рамках проекту “Світ без скарг. Зміни своє життя за 21 день“, я проводила 21 денний марафон “Майндфулнес без скарг“. Метою якого було – подати ідею доступної щоденної медитації, закликати до виходу з автопілоту, сформувати поняття “майндфулнес”. 3-4 листи щодня показали мені цінність спілкування. Тому 20 та 27 травня в ігровій формі ми поговоримо про скарги, пересортуємо їх, поміркуємо як і з якою групою скарг поводитися, навчимося слухати себе та оточуючих, я поясню причини зривів, аргументую дивну цифру та фразу “для того, щоб проносити браслет на одній руці протягом 21 дня, тобі знадобиться від 2 до 9 місяців”, я підкажу як спрогнозувати, запланувати зриви і шлях повернення до мети … Приходь, додай ще своїх питань, окрім моїх власних заготовок для зустрічей на практикумах!

Давай зробимо травень щасливим!